Umut Süleyman Altınpa kimdir? Barbara Palvin'in eğitim almak istediği Türk sporcu


Umut Süleyman Altınpa kimdir? ABD'li manken Barbara Palvin, Türk sporcu Umut Süleyman Altınpa'dan eğitim almak istiyor.Uluslararası yarışmalarda birçok ödül alan Altınpa'nın yaşamı ise merak konusu oldu.

Umut Süleyman Altınpa kimdir? Dünyaca ünlü model Barbara Palvin, yıllardır Amerika'da yaşayan Türk sporcu Umut Süleyman Altınpa'ya ulaştı. Palvin,Altınpa'ya sosyal medya üzerinen ulaştı. Palvin, uluslararası yarışmalarda birçok ödül alan Umut Süleyman Altınpa'dan eğitim almak istiyor.


Uzun süredir ABD'de yaşayan ve kısa bir süreliğine Türkiye'ye dönen Altınpa'ya hala Amerika'da olup olmadığını soran Palvin, kendisinden eğitim almak istediğini söyledi.

UMUT SÜLEYMAN ALTINPA KİMDİR?


Umut Süleyman Altınpa 1990 da Denizli'de doğdu. 13 yaşında spor ve tiyatro ile ilgilenmeye başlayan Altınpa lise dönemine kadar Antalya'da okudu. Okul hayatı boyunca tiyatro oyunlarında ve birçok spor dalında başarılı oldu. Ardından eğitimine ve kariyerine İstanbul'da devam etmeye başlayan Umut Süleyman Altınpa 2016'da kendi isminin baş harflerinden oluşan USA TEAM'ı kurdu. 2017'de Craft oyunculuk okulunda bir yıllık eğitimini başarı ile tamamlayıp Amerika'ya gitti.Los Angelesta Eric Morris ve İvana Chubbuk'ın Oyunculuk metotları hakkında work shoplara katıldı. Bu sırada vücut geliştirme yarışmalarına katılarak 2018 ve 2019 da altı farklı kategoride iki kez üstüste "yılın en iyi men fiziği" seçilerek şampiyon oldu. Yine aynı kategoride San Diego'da iki kez ikincilik Santa Monica'da iki kez üçüncülük alarak bu işin merkezi olan Kaliforniya'da ilk üçte kalarak ülkesini gururlandırdı. Umut Süleyman Altınpa, bir dizide de başrol olarak oynadı. Altınpa, kurduğu spor salonlarında eğitmenlik yaparak öğrencilerine yardımcı olmaktadır.


KAYNAK: https://www.superhaber.tv/umut-suleyman-altinpa-kimdir-barbara-palvinin-egitim-almak-istedigi-turk-sporcu-umut-suleyman-altinpa-instagram-kac-yasinda-haber-252417

İletişim

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

© 2023 UMUT SÜLEYMAN ALTINPA.

PROUDLY CREATED WITH FEATDOOR.COM

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube